Zepeco logo

HOME

O FIRMIE

AKTUALNOŚCI

PRODUKTY

SKLEP

GALERIA

KONTAKT

Tel. 0048 62 737 59 80    |    E-mail: biuro@zepeco.pl

Zestawy, pompy i pistolety do AdBlue

- OFERTA -

Oferujemy Państwu proste w obsłudze i przystępne cenowo, z zachowaniem wysokiej jakości wykonania urządzenia typu pompy, pistolety i gotowe zestawy do tankowania (przepompowywania) płynu AdBlue..

Przeznaczone są one dla indywidualnych potrzeb, firm transportowych i wszędzie tam gdzie jest potrzeba przelewania podobnych płynów. Są to produkty duńskiej firmy KABI, a więc gwarantują wysoką jakość, nieporównywalnie lepszą od ogólnie dostępnych urządzeń chińskich. Można kupić pojedyncze elementy urządzeń potrzebnych do tankowania AdBlue jak pompa, pistolet, licznik elektroniczny lub mechaniczny montowany na przewodzie przepływowym lub zabudowany bezpośrednio w pistolecie nalewczym. Pompy mogą być zasilane napięciem zmiennym 230V lub stałym 12 lub 24 V. Posiadamy gotowe zestawy, np. do zamontowania w kontenerze IBC. Każdy zestaw posiada komplet końcówek, opasek, oraz w wybranych zestawach, kaburę do odłożenia pistoletu. Pompy są samozasysające i mają układ by-pass, wydajność od kilku do 45 l/min. W zależności od potrzeb pistolety są standardowe lub automatyczne. Posiadamy węże antystatyczne, długość węża ssącego można zamówić w zależności od potrzeb.

Każdy znajdzie u nas i dobierze urządzenie do własnych potrzeb.

Prosimy o kontakt.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i mozliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności. Informacje. OK